Program fizjoterapeuty

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
polówka

Program fizjoterapeuty

Post autor: polówka »

Cześć, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie otwarcie swojego gabinetu fizjoterapeutycznego. Na razie pracowałabym na pół etatu, nie tracąc miejsca w swojej placówce, w której aktualnie pracuję. A potem mogę się rozwinąć. Tylko pytanie, czy program do rejestracji pacjentów znacie jakiś dobry? Jak mam na coś takiego ogólnie się decydować?
Jarek

Re: Program fizjoterapeuty

Post autor: Jarek »

Polecam również NXT. W mojej przychodni się doskonale sprawdził i pomógł usprawnić jej działanie. Jego zaletą jest możliwość konfiguracji według własnych potrzeb. Korzystamy z modułu „e-usług”, czyli e-zwolnienia, e-recepty, e-skierowania. Możesz także rozszerzyć działalność programu o dodatkowe moduły, np. płatności NFZ. Program ma wszystko na swoim miejscu. Jeśli zastanawiasz się nad tego typu zakupem do swojego gabinetu to nie będziesz żałować. Polecam.
Radosław9

Re: Program fizjoterapeuty

Post autor: Radosław9 »

W swoich gabinetach korzystam na co dzień z platformy Klinika 24. Jest ona dla mnie niesamowitym odkryciem i jednocześnie odciążeniem. Jest bardzo pomocna w wystawianiu recept, skierowań i zwolnień, czyli to co dotyczy pracy lekarza jeśli chodzi o dokumentację. Szybciej wprowadzam dokumentację oraz mogę ją udostępnić dla Pacjenta. Jest to bardzo dobre rozwiązanie. Jeśli ktoś szuka usprawnienia pracy w swoim gabinecie to warto wypróbować tej platformy. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ