Prezent dla żony

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
Leopold70
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2022, 16:18

Prezent dla żony

Post autor: Leopold70 »

Przychodzę z ogromną prośbą, właściwie po poradę! Zbliżają się urodziny mojej żony, a ja totalnie nie mam pomysłu na prezent, który mógłbym jej podarować. Jesteście mi w stanie coś doradzić? Wiem, że chciałaby dostać na pewno coś z galanterii, mówiła, że przydałaby się jej nowa czarna torebka. Podpowiedzcie, gdzie warto kupic dobrej jakości? A może podrzucicie jakieś linki?
zuzula12

Re: Prezent dla żony

Post autor: zuzula12 »

Każda kobieta ucieszy się bardzo z torebki. Ja bym się ucieszyła z takiego prezentu. Mi bardzo podoba się brązowa torebka mała zobaczcie na całą ofertę na stronie sklepu. To polski producent skórzanych solidnych torebek. Polecam tę firmę.
cocoszanel

Re: Prezent dla żony

Post autor: cocoszanel »

Z własnego doświadczenia wiem, że bardzo dobrym prezentem dla kobiety są wszelkiego rodzaju dodatki do domu. Tego nigdy za wiele, zwłaszcza, że można ciekawie dopasować prezent do danego sezonu i okazji. Zbliża się Wielkanoc, później będzie lato, jesień... Kobiety lubią, gdy wystrój wnętrza podąża za aktualnymi trendami i sezonem. Bardzo estetyczne i niespotykane nigdzie indziej dekoracje znajdziecie np. na stronie https://dehome.pl. Fajna jakość i przystępne ceny, warto zajrzeć.
ODPOWIEDZ