magiczna klinika opinie

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
adam159
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2019, 19:23

magiczna klinika opinie

Post autor: adam159 »

Witajcie :) Czy są na forum Panie, które miały już okazję korzystać z usług Magicznej Kliniki we Wrocławiu ? Zrobiłam sobie rozeznanie i okazuje się, ze mają jedne z lepszych cen jeśli chodzi o różnego rodzaju zabiegi związane z medycyną estetyczną. Coraz bardziej kusi mnie fakt by w końcu poprawić to i owo...
Awatar użytkownika
wiola4388
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2019, 19:03

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: wiola4388 »

Ja robiłam usta i muszę przyznać, że efekt jest naprawdę fajny. To świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem, którzy znają się na tym co robią. Usta mimo, że są uwydatnione nadal wyglądają naturalnie i właśnie to jest dla mnie najważniejsze. Często można u nich trafić na promocje więc warto na bieżąco śledzić ich stronę.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zenka »

wiola4388, a czy taki zabieg jest bardzo bolesny? Może i też bym się zdecydowała ale wcześniej chciałabym się dowiedzieć o tym czegoś więcej. Robią go w znieczuleniu ogólnym czy miejscowym?
Awatar użytkownika
wiola4388
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2019, 19:03

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: wiola4388 »

Nie obawiaj się, znieczulenie jest miejscowe, kremem więc możesz tylko poczuć delikatne łaskotanie przy nakłuciach. Sam zabieg szybki i skuteczny, efekt naturalnie pięknych ust i często kusząca jest też cena, co kilka miesięcy warto poprawiać efekt więc można oszczędzić wyszukując promocje w Magicznej Klinice
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zenka »

Trochę mi ulżyło powiem szczerze bo bólu właśnie bałam się najbardziej. A możesz mi polecić jakiegoś dobrego lekarza, do którego warto wybrać się na taki zabieg? Chciałabym trafić w najlepsze ręce.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: cleftjaw »

Nie byłam nigdy w tej klinice, o której piszecie, natomiast mogę polecić klinikę medycyny estetycznej w Warszawie. Wybieram się tam własnie na taki zabieg: https://klinikamlodosci.com/zabieg/mezoterapia-iglowa/ i zastanawiam się, czy może któraś z naszych kochanych forumowiczek korzystała już takiej oferty? Mezoterapia jest teraz dość popularna, jednakże jeszcze dotąd nie miałam możliwości sie na nią wybrać i ciekawość mnie zżera od środka :) Jak macie jakieś opinie, to dajcie znać.
Awatar użytkownika
wiola4388
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2019, 19:03

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: wiola4388 »

zenka i jak, byłaś? Ja miałam okazję poznać dr Bobowską - super fachowiec, miła i bardzo profesjonalna. Myślę, że nie ma jednak znaczenia do kogo trafisz, bo wszyscy lekarze to wybitni specjaliści. Poczytaj o każdym, np. dr Świerczu czy dr Derewianko
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: fiona45 »

Ja byłam w tej klinice na zabiegu ust i nie ma czego się bać. Pani Olga Bobowska też rewelacyjnie radzi sobie z takimi działania. Teraz cenę mają niską, a jakość i preparaty te same co zawsze.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 11
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:09

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: polka23 »

Ja nie byłam, ale wybieram się, bo akurat widziałam, że na botox mają fajną cenę. Wkurzają mnie strasznie zmarszczki nad czołem i wokoło oczu może uda się je zreperować. Dużo dobrego słyszałam i czytałam o tej magicznej klinice, a więc myślę że warto spróbować swoich sił.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zenka »

Byłam na konsultacji, zabieg we wtorek. Miałam okazję z dr Bobowską, super fachowiec, miłą i dociekliwa, ale to akurat w medycynie estetycznej chyba na plus, bo wtedy lekarz ma pewność, że wszystko pójdzie jak trzeba
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 11
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:09

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: polka23 »

To czekamy w takim razie na Twoje efekty. Sama jestem ciekawa jak u Ciebie się sprawdzą.
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: cleftjaw »

Niedawno koleżanka poleciła mi świetny salon w Warszawie, a konkretniej na Saskiej Kępie : https://www.facebook.com/SaskaLados/ Sprawdziłam ich ofertę i muszę przyznać, że mają naprawdę ciekawe propozycje zabiegów. Zarówno na twarz jak i ciało, więc myślę, że z pewnością dobierzecie coś do swoich potrzeb.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zenka »

Tak byłam i jestem zadowolona z zabiegu. Wyjaśnione wszystko fachowo. Sama poczytaj u nich na www.magicznaklinika.pl . Ja się bałam a teraz wiem, że tak naprawdę nie było czego się bać. Poszło wszystko profesjonalnie. Zresztą jak się wykonuje tyle zabiegów jako Pani doktor to w ręku już się ma fach.
Awatar użytkownika
polka23
Posty: 11
Rejestracja: 11 cze 2019, 15:09

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: polka23 »

To ja też do tej magicznej kliniki umówię się na konsultacje , może będę spełniać wszystkie wymogi co do wykonania zabiegu, bo pewnie wiele przeciwwskazań też jest.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 117
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:49

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: fiona45 »

I jak byłaś już polka23 na tym zabiegu? Jestem ciekawa czy masz jakieś przeciwwskazania, czy nie i czy został wykonany ten zabieg? U mnie taki zabieg był szybki i do tej pory się utrzymuje jeszcze.
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rorka »

Ja też mam mega pozytywne odczucia po pierwszej wizycie w Magicznej Klinice i wiem jedno - będę ich stała pacjentką :) super oferta, baaaardzo konkurencyjne ceny, doświadczeni lekarze. Wszystko na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
MartaP
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2020, 21:24

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: MartaP »

Ja nie jestem przekonana, nie mają swojego gabinetu tylko gdzieś u kosmetyczek robią zabiegi. Jeśli ktoś jest z okolic Wrocławia to polecam gabinet na Bielanach Wrocławskich przy głównej ulicy jadąc z Wrocławia - Medeste Clinic (https://www.medeste.pl) wszystko bardzo profesjonalnie, doktor przesympatyczny, czułam się bardzo komfortowo. Wcześniej byłam w Dermamedzie i u Kaniowskich - też było dobrze. Wole pewne, sprawdzone miejsca, możliwość zgłoszenia się do doktora w każdy dzień a nie tylko raz w miesiącu.
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rorka »

MartaP ale Magiczna Klinika nie ma swojego konkretnego gabinetu nie dlatego, że nie może sobie na to pozwolić itd. To jest własnie to, że oni wychodza na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy mieszkają w całym kraju i nie zawsze mają możliwość czy nawet chęci by jechać 300 km do innego miasta np na botoks. ta ich mobilnośc to ich ogromny atut właśnie :)
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 78
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:10

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Tomasz332 »

Ugryzł cię ostatnio kelszcz? Źle się czujesz nie wiesz co ci jest? Możliwe, że złapałeś borelioze. Nie lekceważ tych objawów bo może to się źle skończyć. Polecam http://klinikaboreliozy.pl tam dobiorą oni odpowiednie leczenie specjalnie dla ciebie. ja u nich skorzystałem z leczenia i jestem teraz zdrowy. Nic mnie nie boli, mogłem zaufać specjalistom z tej kliniki.

android apk market
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 88
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:08

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: tobiasz »

Moja żona korzysta tteż z medycyny estetycznej i ma klinikę w Warszawie. Tu daję Wam namiar: https://sclinic.com.pl/ . Żona zawsze zadowolona, a wiem, że robiła tam botoks i zapisała się już na depilację laserową (ale to dopiero na jesieni).
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: coco »

W zasadzie chciałam się też zapisać do Magicznej Kliniki na botoks, ale na razie się waham, bo boję się nienaturalnego efektu i tego, że nie będzie to, przy mojej niesymetrycznej twarzy, źle wyglądało. Ktoś miał podobne problemy i może mi coś o tym napisać?
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: morska »

a hej, hej, nie masz się czego martwić, jak Cię weźmie w obroty Halina Derewianko to wszystko się uda . U mnie akurat bardzo dużo dało to jej profesjonalne podejście, bo trochę narzekałam, trochę marudziłam, ale efekt końcowy i tak był dokładnie wymarzony.
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rmen »

Tak czytam i czytam te opinie o Magicznej Klinice i wydaje mi się, że to może być dobra opcja dla mnie. W sensie, że naprawdę mi się to sprawdzi, ale to jeszcze nie zdecydowałam, co bedę robić. Tyle mam do poprawienia... ech, w nieskończoność można by wyliczać ;(
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: coco »

Czyli coś takiego, co widać w telewizji, to się nie zdarza? Wszystko jest w jak najlepszym porządku? Chciałabym się pozbyć mojego kompleksu, ale wydaje mi się, że strach mnie paraliżuje. To jednak jest ingerencja.

bacopa monnieri
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rorka »

Magiczna Klinika to najfajniejszy gabinet jeśli chodzi o medycyne estetyczna :) sama do nich chodze raz na jakiś czas. mają rewelacyjnych lekarzy, promocyjne ceny usług, kompleksową ofertę.

patryk dudek nie zyje
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Ruzia »

Dla mnie magiczną kliniką jest SkinClinic w Warszawie. Dziewczyny, które znam potwierdzą, że medycyna estetyczna jest u nich na najwyższym poziomie. Chcę się poddać u nich zabiegom odmładzającym, ponieważ już dość mam kompleksów i unikania lustra. Wierzę w doświadczenie i wiedzę tych lekarzy i mam nadzieję, że pomogą mi pozbyć się tego problemu.
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: morska »

Nie, nic takiego się nie zdarzy, bo oni mają doświadczenie. No i jak dziewczyny pisały, masz tam naprawdę szczere konsultacje i poważny wywiad medyczny. Myślę, że ktoś się za dużo naoglądał telewizji. ;( naprawdę jest dobrze, w końcu zobacz, ile jest opinii.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: jkyt »

Miałam okazję załapać się tam na bardzo fajną zniżkę, która dotyczyła powiększania ust. Muszę przyznać, że zabieg był wykonany w 100% prawidłowo, a efekty są po prostu świetne! Myślę, że będziecie tak samo zadowolone, jak ja!
Awatar użytkownika
tomasz901
Posty: 162
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:42

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: tomasz901 »

Moja żona była w tej klinice i miała wykonywany zabieg powiększania ust. Obawiałem się efektów, że będą za mocne, ale na szczęście wszystko wyglądał ładnie, naturalnie, a zmiana jest widoczna, ale delikatna. Nie było też ogromnej opuchlizny.
majaż32

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: majaż32 »

No ja koniecznie muszę podpisać się pod pozytywnymi opiniami, ponieważ miałam w tej klinice wykonywane 2 zabiegi i za każdym razem byłam tak samo zadowolona. Bardzo zależało mi na naturalnym efekcie i taki właśnie udało się uzyskać.
makijaż321

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: makijaż321 »

Jeśli ktoś zastanawia się nad jakimkolwiek zabiegiem w Magicznej Klinice to mogę podzielić i widzę, że nie tylko ja jestem aż tak zadowolona, heh :D Myślę, że efekty mówią same za siebie, bo jak spotykam koleżanki na drodze, to przyglądają mi się i zastanawiają się, co ze sobą zrobiłam :D
pertyną

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: pertyną »

Wejdź w tego linka aby dowiedzieć się więcej https://www.drchodorowski.pl/dermatoskopia-lublin/
żanka422

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: żanka422 »

No widzę, że nie tylko ja polecam Magiczną Klinikę :) Ale nie ma się co dziwić, ponieważ efekty są naprawdę świetne! Zabiegi idealnie dopasowane do wszystkich potrzeb, a do tego specjaliści, którzy wszystko doradzą!
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: jkyt »

Super! Magiczna Klinika to świetne miejsce i również "wpadłam" w ich ręce hehe :D Jestem zachwycona, bo wiem, że w końcu mogę liczyć na to, że mój wygląd będzie mnie zadowalał. Jeśli się zastanawiacie, to śmiało korzystajcie z ich oferty!
kii00ą

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: kii00ą »

korzystałam i jestem zadowolona rewelacja
Awatar użytkownika
cleftjaw
Posty: 516
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:20

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: cleftjaw »

Jeśli masz zmiar wybrać się ba botox to najpierw upenij się, że wybierzesz renomowany gabinet jak - http://www.profesjonalna.eu/ gdzie zabiegi są wykonywane przez doświadczonych lekarzy z odpowienimi kwalifikacjami. W przeciwnym razie zabieg może się nie udać i możesz tylko się oszpecić zamiast pomóc nieco urodzie
zuśka4422

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zuśka4422 »

Akurat miałam okazję być w Magicznej Klinice, ale w Krakowie. Jednak myślę, że tutaj miasto nie ma dużego znaczenia, ponieważ ta klinika, z tego, co sprawdzałam, jest bardzo chwalona w każdym miejscu. Myślę, że zainteresuje Cię informacja, że w MK przede wszystkim używa się nowoczesnych metod.
mikuś032

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: mikuś032 »

Jak masz kłopot ze zmarszczkami, no to wydaje mi się, że raczej będzie to jedyne wyjście. Zabiegi z botoksem w dzisiejszych czasach dają bardzo ładne efekty. I faktycznie, jak inni, mogę polecić Wam Magiczną Klinikę. Wszystko było tam, jak trzeba, a efekty świetne!
ojciśka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: ojciśka »

Fajnie, ze istnieje takie miejsce jak Magiczna Klinika i że tak wiele osób ma dostęp do proponowanych przez nich zabiegów :) Super miejsce, gdzie praktycznie każdy może zrobić coś dla siebie i skutecznie powalczyć z kompleksami czy upływającym nieubłagalnie czasem.
pajkuś022

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: pajkuś022 »

Ja to długo walczyłam ze swoją lwią zmarszczką, ciągle ją zakrywałam, tuszowałam, aż w końcu zdecydowałam się na botoks w Magicznej Klinice właśnie w Gdańsku. Teraz wyglądam 10 lat młodziej :D Koniecznie musicie się zapisać tutaj na zabiegi, bo na pewno nie pożałujecie.
ritaą

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: ritaą »

Teraz zabiegi medycyny estetycznej są dostępne praktycznie dla wszystkich, zarówno dla kobiet bardzo zamożnych, jak i tych, które na takie zabiegi muszą zbierać np. jak ja :D W każdym razie ceny nie są z kosmosu, a jakość zabiegów taka sama, jak w stacjonarnych gabinetach urody, więc czemu nie spróbować. Ja mam w planach powiększenie ust.
małgorzata

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: małgorzata »

rorka pisze: ↑07 sty 2020, 10:22 MartaP ale Magiczna Klinika nie ma swojego konkretnego gabinetu nie dlatego, że nie może sobie na to pozwolić itd. To jest własnie to, że oni wychodza na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy mieszkają w całym kraju i nie zawsze mają możliwość czy nawet chęci by jechać 300 km do innego miasta np na botoks. ta ich mobilnośc to ich ogromny atut właśnie :)
I dlatego chyba ceny są niższe?! dlatego, że jest mobilna? Ciekawa sprawa, na początku można podchodzić do tematu podejrzliwie, ale ma to sens nie powiem, że nie. Poza tym nie liczy się miejsce, ale to, jacy lekarze wykonują zabiegi prawda? Może dziewczyny polecicie konkretnych lekarzy z tej kliniki?
łucja8x

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: łucja8x »

Opłaca się, można się umówić do nich przez facebooka, udzielają tam wszystkich niezbędnych info na temat lekarzy, zabiegów, cen, zresztą ceny są podane na stronie. Ogólnie to najpierw jest konsultacja, a jak wszystko jest ok to od razu można poddać się zabiegowi. Profesjonalizm i miła atmosfera na wizycie, ja jestem na Tak.
miśka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: miśka »

Moje uprzedzenie do mobilnych klinik znikło wraz z tym, jak odkryłam jakie ma opinie i jakie ma ceny. Bardzo pozytywne zdanie o nich mam, bo mają szeroki wybór zabiegów, ale tez lekarze są naprawdę kompetentni. Co więcej dzięki temu nie trzeba dojeżdżać do specjalisty na drugi koniec Polski, bo w większości większych miast przyjmują.
łolka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: łolka »

Na Fb opinie mają różne, ale wiadomo, że nie dogodzisz każdemu, poza tym niektóre dziewczyny mają naprawdę nierealne oczekiwania względem zabiegów medycyny estetycznej. Niekiedy niestety już nic za bardzo nie da się zrobić, także im wcześniej zaczniemy dbać o skórę i chronić ją przed starzeniem, tym lepiej.
małekaleksandra

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: małekaleksandra »

Nie mam żadnych zastrzeżeń, lekarze, którzy przyjmują w magicznej klinice są kompetentni, wystarczy sprawdzić opinie w sieci. jestem po modelowaniu brody, moja twarz nabrała wyrazu, kształtu, poprawiłam też nieco linię żuchwy. Nie jest to zabieg na stałe, wiec spoko, poki co jestem bardzo zadowolona, wszystko poszło gładko. Klinika działa poprawnie, dobre jest to, że nie trzeba dojeżdżac do danego lekarza na drugi koniec kraju, tylko lekarze przyjezdzają do pacjentów.
sobańska

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: sobańska »

Sama zastanawiam się nad inwestycją w zabieg medycyny estetycznej, także dzięki za opinie. W sumie od dłuższego czasu nad tym rozmyślałam, ponieważ mam kompleksy i chciałabym się ich pozbyć, a wiem, że można. Super, że teraz zabiegi medycyny estetycznej są dostępne praktycznie dla każdego, bo ceny mają naprawdę niskie. Kiedyś można było tylko pomarzyć o takich zabiegach.
łukaszaa

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: łukaszaa »

Jakiś zabieg na zmarszczki... co polecacie dziewczyny? Chciałabym trochę bardziej zadbać o swoją skórę, ale kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Mam nadzieję, że mi w. tym trochę. pomożecie. Nie chciałabym iść na konsultacje kompletnie nieprzygotowana, bo wtedy można mi wcisnąć dosłownie wszystko.
ósemka45

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: ósemka45 »

łukaszaa pisze: ↑01 kwie 2021, 11:58 Jakiś zabieg na zmarszczki... co polecacie dziewczyny? Chciałabym trochę bardziej zadbać o swoją skórę, ale kompletnie nie wiem, jak się za to zabrać. Mam nadzieję, że mi w. tym trochę. pomożecie. Nie chciałabym iść na konsultacje kompletnie nieprzygotowana, bo wtedy można mi wcisnąć dosłownie wszystko.
Dobrze, że chcesz zasięgnąć wiedzy przed konsultacją, lepiej wiedzieć więcej, niż mniej. Na zmarszczki to hmm kwas hialuronowy, może fotoodmładzanie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Kamilla36 »

O magicznej klinice mogę mówić wyłącznie dobrze. Robiłam tutaj modelowanie twarzy kwasem hialuronowym i likwidację cieni i oba zabiegi zostały wykonane z dużym profesjonalizmem, a sam efekt wręcz mnie zachwycił. Sam personel kliniki zasługuje na pochwałę, bo naprawdę dobrze zajmują się tutaj swoimi pacjentami.
Agiła98

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Agiła98 »

Magiczna Klinika to świetne miejsce, gdzie przyjmują sami dobrzy specjaliści a już od samego wejście zajmują się Tobą naprawdę dobrze. Ilość zabiegów do wyboru robi naprawdę ogromne wrażenie, a ich efekty przerosły moje oczekiwania. Jest to miejsce do którego warto się udać.
Zośka789

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Zośka789 »

Ta klinika to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Ze spokojem można się oddać w ręce tutejszych specjalistów. Personel doskonale się Tobą zajmie już przed samym zabiegiem, a efekt mnie zszokował. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry. Bez najmniejszego zawahania polecam :)
ewuś59954

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: ewuś59954 »

Muszę przyznać, że mnie ogólnie bardzo podoba się polityka Magicznej Kliniki, ponieważ wszyscy lekarza mają minimum 5-letnie doświadczenie, co jeszcze bardziej wzbudza zaufanie pacjentów. Ja z przebiegu zabiegu jestem bardzo zadowolona. Świetne miejsce!
anuś0403

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: anuś0403 »

Widzę, że to miejsce ma wielu zadowolonych klientów i ja również do nich należę. Korzystałam z zabiegów w Warszawie i najbardziej jestem zadowolona z zabiegu odmładzania skóry dłoni, bo teraz wyglądają jak u nastolatki! Pięknie wszystko wygląda! Skorzystajcie :)
janiś0032

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: janiś0032 »

Powiedzcie mi, czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty. Już chciałabym coś zmienić w wyglądzie swoim.
pamiś00433

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: pamiś00433 »

No ogólnie też się nad tym miejscem zastanawiałam, ale potem coś mi wypadło i się jednak nie wybrałam ;( Teraz widzę, że powinnam to nadrobić, bo dla siebie samej dobrze zrobię. Także wybiorę się, ale jeszcze nie wiem gdzie, bo mamy się przeprowadzać. No ale na szczęście oni mają mnóstwo placówek.
iśszeka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: iśszeka »

janiś0032 pisze: ↑11 maja 2021, 22:29 Powiedzcie mi, czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty. Już chciałabym coś zmienić w wyglądzie swoim.

To jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy to musi lekarz o tym zdecydować, oni się znają na rzeczy, być może całkiem inny zabieg Ci poleci.
żonka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: żonka »

janiś0032 pisze: ↑11 maja 2021, 22:29 Powiedzcie mi, czy w Magicznej Klinice wykonuje się również nici liftingujące? Cały czas się nam nimi zastanawiam, bo mam wrażenie, że będzie to zabieg, który najbardziej mi pomoże w tym, aby uzyskać zaskakujące efekty. Już chciałabym coś zmienić w wyglądzie swoim.
Nici PDO są w ofercie, zabieg mało inwazyjny, rezultaty są widoczne od razu, jednak na ostateczny efekt trzeba poczekać około 14 dni. Skóra rzeczywiście jest jędrniejsza, bardziej elastyczna i nawilżona, myślę, że warto zainwestować.
sikorką

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: sikorką »

Bardzo dobre miejsce, bo nie tylko przyjmują wysoko wykwalifikowani lekarze, ale co równie ważne mają niskie ceny. Klinika działa w wielu miejscach w kraju, więc bez problemu można się do nich umówić. Rezultaty bardzo dobre i doradzić fachowo potrafią. Uważam, że jak najbardziej warto.
ńiuuuwa

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: ńiuuuwa »

sikorką pisze: ↑25 maja 2021, 22:11 Bardzo dobre miejsce, bo nie tylko przyjmują wysoko wykwalifikowani lekarze, ale co równie ważne mają niskie ceny. Klinika działa w wielu miejscach w kraju, więc bez problemu można się do nich umówić. Rezultaty bardzo dobre i doradzić fachowo potrafią. Uważam, że jak najbardziej warto.
Pani Dr. Halina Darevianko najlepsza. Klinika pracuje na bardzo dobrych preparatach, dzięki temu efekty zabiegów dłużej się utrzymują.
fiśkagood

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: fiśkagood »

Klinika medycyny estetycznej godna polecenia, szybko udało mi sie umówić na konsultację, naprawdę odpowiadają blyskawicznie i konkretnie. Moim zdaniem warto umówić się na wizytę do ich gabinetów, szczególnie, że poszczególne zabiegi są o połowę tańsze a ich jakość w ogólenie odbiega od usług w stacjonarnych klinikach.

ustaw jako stronę startową google chrome
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: inaka »

Ja też robiłam usta w Magicznej Klinice we Wrocławiu i był to bardzo dobry wybór. Zdecydowałam się na powiększenie ust, bo te zawsze wpędzały mnie w kompleksy. Nareszcie mogę się pochwalić nie tylko większymi ustami, ale też nawilżonymi i gładkimi. Zabieg nie bolał, a do normalnego trybu życia mogłam wrócić od razu po wizycie w klinice.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rita32 »

inaka, możesz powiedzieć coś więcej o zabiegu? Bo ja byłam w Magicznej Klinice we Wrocławiu i polecam każdemu. Z tego, co mi wiadomo, mają oddziały w całej Polsce. Ja akurat robiłam lifting twarzy i chwalę ich sobie. Zabieg nie był bolesny, jak przypuszczałam. W końcu mogę pochwalić się jędrną i gładką skórą. Polecam każdej, bo w ten sposób można się odmłodzić nawet o kilkanaście lat.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: inaka »

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Bo jeśli chodzi o efekty to ja jestem mega zadowolona. Też miałam wątpliwości, ale pani z Magicznej Kliniki dokładnie wyjaśniła mi co i jak. Też podpytać. Generalnie efekt jest fajny, do zabiegu trzeba się odpowiednio przygotować, całość trwa ok. 30 min. I tyle. Ja polecam.
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Ori35 »

A ja rozważam nici liftingujące. Widziałam, że w Magicznej Klinice też robią. Ktoś zna ten zabieg? Sporo czytałam więc coś już tam wiem, ale czekam na Wasze opinie i doświadczenia. Na jakie obszary można stosować? I jak długo efekty są widoczne? Z góry dzięki za wszelkie info.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: rita32 »

Ori35, jeśli zdecydujesz się na zabieg nićmi haczykowymi, to efekt utrzymuje się przez 12-18 miesięcy. Stosuje się je na twarz, dzięki temu skóra jest jędrna, a policzki są wypełnione. Będziesz mogła zapomnieć o efekcie mopsa, a przy okazji wygląd szyi się poprawi. Zabieg jest mniej bolesny niż kwas hialuronowy, więc ja polecam.
kaskakasa

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: kaskakasa »

Wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualna kwestia z tymi nićmi. Jedne dziewczyny bardzo sobie chwalą zabieg, inne odradzają, ale to chyba też kwestia realnych oczekiwań. Moja przyjaciółka się poddała zabiegowi i poki co ładnie wygląda, super, że można zrobić taki zabiegi w przystępnej cenie. Na nici się wybieram za jakiś czas, także opowiem jak było ;)
dyśka

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: dyśka »

kaskakasa pisze: ↑13 paź 2021, 15:54 Wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualna kwestia z tymi nićmi. Jedne dziewczyny bardzo sobie chwalą zabieg, inne odradzają, ale to chyba też kwestia realnych oczekiwań. Moja przyjaciółka się poddała zabiegowi i poki co ładnie wygląda, super, że można zrobić taki zabiegi w przystępnej cenie. Na nici się wybieram za jakiś czas, także opowiem jak było ;)
No nici PDO nie są dla każdego, raczej dla młodszych dziewczyn, które jeszcze nie mają dużych oznak starzenia.
marchewaa

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: marchewaa »

dyśka pisze: ↑01 lis 2021, 11:16
kaskakasa pisze: ↑13 paź 2021, 15:54 Wydaje mi się, że jest to bardzo indywidualna kwestia z tymi nićmi. Jedne dziewczyny bardzo sobie chwalą zabieg, inne odradzają, ale to chyba też kwestia realnych oczekiwań. Moja przyjaciółka się poddała zabiegowi i poki co ładnie wygląda, super, że można zrobić taki zabiegi w przystępnej cenie. Na nici się wybieram za jakiś czas, także opowiem jak było ;)
No nici PDO nie są dla każdego, raczej dla młodszych dziewczyn, które jeszcze nie mają dużych oznak starzenia.
Nie zgodzę się, bo widziałam starsze Panie po niciach PDO, zajrzyj sobie na stronę Magicznej Kliniki, sporo przykładów przed i po :) Uważam, że to indywidualna kwstia, trzeba po prosotu pytać lekarza.
Adam69793

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Adam69793 »

Chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dermatologii i medycyny estetycznej Soft Skin - botoks wrocław clinic . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
zuzula12

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: zuzula12 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić ofertę mojej ulubionej kliniki medycyny estetycznej i kosmetologii Clarity Skin w Poznaniu - medycyna estetyczna poznań . Według mnie posiadają najlepszy sprzęt oraz doskonale przeszkolony personel.
salamandiks4

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z wyposażeniem i sprzętem medycznym, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://ocean-zdrowia.pl/ . Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb swoich klientów.
Zuzanna

Re: magiczna klinika opinie

Post autor: Zuzanna »

W pobliżu miejscowości Poznań jest Salon Kosmetyczny Tarnowo Podgórne - który świadczy wiele usług.

Jeżeli jesteś ciekawy co mogą dla Ciebie zrobić wejdź na stronę i zobacz jakie usługi świadczą w salonie. Pedicure, manicure a także wiele wiele innych. Od Poznania to kilkadziesiąt kilometrów, ale jak ktoś jest przejazdem lub chce się szczególnie zrelaksować warto zerknąć
ODPOWIEDZ