Playstation czy Xbox?

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Playstation czy Xbox?

Post autor: mczay »

Witajcie! Którą konsolę macie, którą byście wybrali i dlaczego? Szukam jakiegoś najlepszego modelu dla siebie, zależy mi na jakości ale cena też się liczy.
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: barbar »

Obie konsole mają swoje zalety i swoje wady. Na pewno kupując i playstation i xbox będziesz zadowolony bo to są bezapelacyjnie najlepsze urządzenia tego typu na rynku. Warto poczekać teraz na mające się pojawić jeszcze w tym roku playstation 5 i xbox series x. Porównanie tych modeli masz na http://www.tylkogranie.pl/531/playstati ... zie-lepsza . Sam miałbym ogromny problem z wyborem, grałem i na playstation i na xbox i nie widzę wad. Moja żona za to nie miała problemu z wyborem, popatrzyła która bardziej wizualnie się jej podoba. Koniecznie trzeba spojrzeć jakie gry można na dany model kupić, czy te co mamy już w domu będą na danej konsoli działać.
Awatar użytkownika
patur
Posty: 25
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:21

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: patur »

Ja ostatnio się przestawiłem z xboxa one na playstation 4 i widzę dużą różnicę. Jest więcej aplikacji, gier, mam wrażenie, że generalnie lepiej działają appki telewizyjne na tej konsoli. Ale wiadomo, co kto lubi. Znam osoby, które nigdy by nie zamieniły swojego xboxa na coś innego.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: Kamilla36 »

Na pewno obie konsole mają swoje plusy i oczywiście swoich zwolenników. Obie mają też różne gry w które warto zagrać. Ciężko jest mi jednak określić, która konsola jest lepsza. Ja do tej pory byłam szczęśliwą posiadaczką PlayStation 4 ale zapragnęłam zmiany i szukam dla siebie Xboxa. Na stronie: https://4console.pl/13-xbox-one znalazłam ciekawe oferty, więc na pewno ostatecznie zdecyduję się na skorzystanie z dostępnej tutaj oferty. Ceny są naprawdę dobre, a do tego można trafić na fajne zestawy z grami.
maroń

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: maroń »

Jak lubisz na playu pograć w jakieś wyścigi np. project cars to sobie kierownicę Genesis Seaborg 400 - genialna jest. Mógłbym tak teraz siedzieć godzinami bo naprawdę zupelnie inny poziom rozrywki to jest. A syn to już w ogole dziennie by najchetniej nie odchodzil od konsoli
Irań

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: Irań »

maroń pisze: ↑28 lut 2021, 10:26 Jak lubisz na playu pograć w jakieś wyścigi np. project cars to sobie kierownicę Genesis Seaborg 400 - genialna jest. Mógłbym tak teraz siedzieć godzinami bo naprawdę zupelnie inny poziom rozrywki to jest. A syn to już w ogole dziennie by najchetniej nie odchodzil od konsoli

Zgadzam się w 100%. Kupiłem sobie jako prezent na wielkanoc i pierwszy dzień jak usiadłem to grałem jakieś 5-6 h pod rząd!
Oleńka99

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: Oleńka99 »

Wybierając konsolę na pewno dobrze bym sprawdziła w jakie gry będzie można na niej grać. Warto też wtedy znać miejsca, gdzie można tanio zakupić, wymienić czy potem sprzedać grę. Mi polecono niedawno sklep z grami PLAYZONE- https://skup-gier.pl/
i faktycznie widziałam tam sporo różnych możliwości. Można tam znaleźć zarówno gry nowe, jak i używane, a wszystko w korzystnych cenach. Dzięki temu przy niewielkich nakładach finansowych można co jakiś czas odświeżać swoją kolekcję gier i zagrać w coś nowego.
araż

Re: Playstation czy Xbox?

Post autor: araż »

Zdecydowanie playstation, wiadomo ta najnowsza kosztuje obecnie bardzo dużo ale to używana ps4 na pokato jest na pewno. Ja bym pewnie w taką zainwestował, swoją też mam z drugiej ręki i nie mam żadnych zastrzeżeń do niej. Na pewno nie było na niej dużo grane wcześniej, są takie oferty z takim sprzętem właśnie dostępne. Warto korzystać.
ODPOWIEDZ