Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Samochody, motory, quady, off-road, tuning, projekty, swapy.
Awatar użytkownika
Sagitarius
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2019, 15:53

Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: Sagitarius »

Hej, planuje wypożyczyć nowszy samochód by zabrać dziewczynę na majówkę
Korzystał już ktoś może z wypożyczalni?

x multimedia
Ostatnio zmieniony 25 mar 2019, 18:41 przez Sagitarius, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nash22
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:51

Re: Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: Nash22 »

W Internecie z całą pewnością znajdą się jakieś porady w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.
Nie rozumiał, co znaczy utracić cząstkę siebie.
Awatar użytkownika
Lenon
Posty: 18
Rejestracja: 06 sty 2019, 21:13

Re: Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: Lenon »

Ja zabrałem swoją nową KUGĄ. Odebarałem ją krotko przed majowką z salonu FORD Germaz z Wrocławia. We wnętrzu były wszystkie bajery, ktore umożliwiły mojej pannie wykonanie perfekcyjnego makijażu w czasie jazdy nad morze. Serdecznie polecam!
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: Robaczek »

Jeśli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie, to może warto byłoby wypożyczyć jakiś bardziej luksusowy samochód? Na stronie https://globalelitecar.pl/ możesz zapoznać się z ofertą wypożyczalni Global Elite Car, gdzie jak widać możesz wynająć auta takie jak Lamborghini, Porsche, Audi, BMW i wiele innych. O cenę się nie martw, bo wbrew pozorom wcale nie jest ona jakaś bardzo wysoka :) Polecam ;)
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: kropek »

Są samochody, które robią niezapomniane wrażenie-zawsze. Ostatnio pokusiłem się o odwiedzenie autoryzowanego salonu Porsche w Sopocie. Po rozmowie z doradcą poprosiłem o przygotowanie oferty dla mnie. Co do konkretnego modelu, to chcę jeszcze przemyśleć. Chociaż Cayman GT4 chyba najbardziej mi się podoba. Mieć w swoim garażu takie cacko to moje marzenie.
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 42
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:13

Re: Czym zabrać dziewczynę na majówkę?

Post autor: katpat »

Jeśli przydarzy nam się awaria auta, której nie jesteśmy w stanie naprawić samodzielnie, nie warto ryzykować i jeszcze bardziej pogorszyć sytuację. Pomoc drogowa Świecko Słubice http://www.jedziemydookola.pl/blog/jak- ... c-drogowa/ odholuje nasz pojazd do wskazanego miejsca.
ODPOWIEDZ