Problem z alkoholem u DDA

Sklepy z najlepszymi alkoholami, przepisy na drinki, hurtownie alkoholu na organizację większych imprez.
Awatar użytkownika
Marin_82
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:27

Problem z alkoholem u DDA

Post autor: Marin_82 »

Cześć wszystkim. Chciałem zapytać, czy są tu jacyś DDA? Kiedyś myślałem że mnie ta sprawa nie dotyczy, ale od pewnego czasu mam problem z odreagowywaniem stresu. Winko po złym dniu, koniaczek dla relaksu, wiecie jak to jest. Wiem że pisze sie tu głownie o fajnym alko i imprezach, ale nie oszukujmy się to ma dwie strony. Pytam o DDA, bo w mojej rodzinie niestety było sporo alkoholu i boje się że mnie to dopada. Chcę zareagować zanim będzie za późno.
Awatar użytkownika
milowan_89
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2019, 7:20

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: milowan_89 »

A co to za skrót w ogóle?
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:04

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: owidiusz »

Dorosłe dzieci alkoholików... uzyj googla następnym razem.
Marin - mogę dać Ci namiar na poradnię psychologiczną z Łodzi jak chcesz.
Awatar użytkownika
Marin_82
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:27

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: Marin_82 »

Jasne, sprawdzony kontakt zawsze w cenie. Z Pabianic to będę miał blisko do LDZ .
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:04

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: owidiusz »

Oni w śródmieściu mają siedzibę http://www.poradniasalomon.com.pl/, ja akurat chodzę do Pani Maczugowskiej. Trzymaj się i powodzenia!
Awatar użytkownika
Marin_82
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:27

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: Marin_82 »

Dzięki, mam nadzieję ze nie jest za późno
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: Ruzia »

Przyznam szczerze, że nie wiem jak to jest z DDA, ale takie osoby z pewnością przeszły w swoim życiu dużą traumę. Niektórzy stronią wręcz od alkoholu, a inni z kolei do niego lgną. W każdym z tych dwóch przypadków trzeba siebie obserwować, dlatego że pewne schematy są zakorzenione w podświadomości. W każdym razie jest wiele placówek, które pomagają w takich sprawach. Choćby jeden z najlepszych Ośrodek Terapii Uzależnień Nefo.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Problem z alkoholem u DDA

Post autor: Ardi »

Przyjaciółka, z ktorą zresztą chodzę do pracy żyła z alkoholikiem i nie było to łatwe. Nieraz się spóźniała do pracy albo brała urlop bo on coś nawywijał.. W tym momencie zdecydował się na leczenie alkoholizmu w prywatnej klinice . Nie wie jak to będzie ale liczy że jak wróci to będzie dobrze. Widać że ona go kocha u chce z nim być na dobre i na złe...
ODPOWIEDZ